środa, 5 marca 2014

Kłotnie!

Hej!
Po pierwsze chciałabym Was straaasznie przeprosić za to, że nie było mnie aż tak długo, ale na prawdę nie miałam kompletnie weny. Siadałam przed tym komputerem i nic... W dodatku mało czasu a w weekend nie miałam internetu lub byłam u babci gdzie również nie ma internetu. Ale teraz już notki będą na pewno ;)

No to może nie zanudzając Was przejdziemy wreszcie do tematu notki. Nikt z nas chyba nie lubi się kłócić.
Szczególnie z bliskimi osobami, na których nam zależy. Jest to przykre i bardzo nas boli. Po niektórych nie widać jak bardzo to do nich trafiają niektóre słowa, ale gdy już zostają sami to emocje puszczają. Do mnie zawsze trafiają nawet głupie kłótnie z mamą. Zawsze wtedy  łzy mi lecą i nie mogę tego opanować.
Ogólnie z moimi przyjaciółmi się nie kłócę nawet o głupie rzeczy, ale gdy już się pokłócę to zawsze po jakimś czasie albo jedno albo drugie się przeprasza, bo nie może z tym wytrzymać. Zawsze po kłótni nawet najmniejszej nie mogę wyrzucić z siebie myśli, że jestem pokłócona z tak bliską mi osobą. Cokolwiek robię myślę o tym jak by tu przeprosić tą osobę. Jednak zawsze wymyślę coś na przeprosiny i mogę odetchnąć z ulgą po nie miłej sytuacji.

Zapraszam na tego bloga. Dziewczyna dopiero zaczyna, ale na prawdę warto spojrzeć.
Blog jest lifestylowy, a resztę sami sprawdźcie :* 



Często się kłócicie?
Umiecie przepraszać?
Panujecie nad emocjami podczas lub po kłótni?

8 komentarzy:

  1. Ja nie lubię kłótni, rzadko się zdarzają, ale jeśli już się pokłócę to zaraz się z tym kimś godzę. :)
    Zapraszam do mnie, jeśli spodoba Ci się mój blog możesz zaobserwowac, a z pewnościa się odwdzięczę. ♥
    pinkk-rainbow.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  2. śliczna ,a fotogeniczna osóbka <3 uwielbiamy cię!
    http://clarrieandcarrie.blogspot.com/2014/03/stereotypy.html#comment-form skom? ♥

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja najczęściej kłocę się z rodzicami, ale ostatnio jest coraz lepiej :)

    happiness-29.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  4. śliczny wygląd bloga :) Co do kłótni to ja nawet często się kłucę , ponieważ z natury jestem trochę nerwus także no ;d Ale oczywiście jakoś nad tym panuję ;) Zapraszam

    http://pamietniknatalie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  5. Też mam problemy z kłótniami, często nawet się nie kontroluję. Piękna buźka, szczególnie twoje oczy, uwielbiam taki kolor :) Ładny blog, te kolory. Uwielbiam róż. Ciekawie piszesz, będę tutaj zaglądać.

    pozdrawiam http://fanaforce.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. Oczywiście,że nikt nie lubi się kłócić,ale wtedy możemy wydusić z siebie to co trzymaliśmy w sobie od dawna.Prosto w oczy komuś wygarnąc,bądź ktoś nam.Wtedy najbardziej sie zmieniamy na lepsze.
    ayshablogg.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  7. Nie lubię się kłócić więc zwykle robię wszystko by załagodzić sprawę i nie doprowadzić do kłótni :D
    Pozdrawiam serdecznie ^^
    pusta-szklanka.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. Dość rzadko się kłócę, i chyba umiem przepraszać.
    hello-dussy.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń