Hej!
Po pierwsze chciałabym Was straaasznie przeprosić za to, że nie było mnie aż tak długo, ale na prawdę nie miałam kompletnie weny. Siadałam przed tym komputerem i nic... W dodatku mało czasu a w weekend nie miałam internetu lub byłam u babci gdzie również nie ma internetu. Ale teraz już notki będą na pewno ;)
No to może nie zanudzając Was przejdziemy wreszcie do tematu notki. Nikt z nas chyba nie lubi się kłócić.
Szczególnie z bliskimi osobami, na których nam zależy. Jest to przykre i bardzo nas boli. Po niektórych nie widać jak bardzo to do nich trafiają niektóre słowa, ale gdy już zostają sami to emocje puszczają. Do mnie zawsze trafiają nawet głupie kłótnie z mamą. Zawsze wtedy łzy mi lecą i nie mogę tego opanować.
Ogólnie z moimi przyjaciółmi się nie kłócę nawet o głupie rzeczy, ale gdy już się pokłócę to zawsze po jakimś czasie albo jedno albo drugie się przeprasza, bo nie może z tym wytrzymać. Zawsze po kłótni nawet najmniejszej nie mogę wyrzucić z siebie myśli, że jestem pokłócona z tak bliską mi osobą. Cokolwiek robię myślę o tym jak by tu przeprosić tą osobę. Jednak zawsze wymyślę coś na przeprosiny i mogę odetchnąć z ulgą po nie miłej sytuacji.
No to może nie zanudzając Was przejdziemy wreszcie do tematu notki. Nikt z nas chyba nie lubi się kłócić.
Szczególnie z bliskimi osobami, na których nam zależy. Jest to przykre i bardzo nas boli. Po niektórych nie widać jak bardzo to do nich trafiają niektóre słowa, ale gdy już zostają sami to emocje puszczają. Do mnie zawsze trafiają nawet głupie kłótnie z mamą. Zawsze wtedy łzy mi lecą i nie mogę tego opanować.
Ogólnie z moimi przyjaciółmi się nie kłócę nawet o głupie rzeczy, ale gdy już się pokłócę to zawsze po jakimś czasie albo jedno albo drugie się przeprasza, bo nie może z tym wytrzymać. Zawsze po kłótni nawet najmniejszej nie mogę wyrzucić z siebie myśli, że jestem pokłócona z tak bliską mi osobą. Cokolwiek robię myślę o tym jak by tu przeprosić tą osobę. Jednak zawsze wymyślę coś na przeprosiny i mogę odetchnąć z ulgą po nie miłej sytuacji.
Zapraszam na tego bloga. Dziewczyna dopiero zaczyna, ale na prawdę warto spojrzeć.
Blog jest lifestylowy, a resztę sami sprawdźcie :*
Blog jest lifestylowy, a resztę sami sprawdźcie :*
Często się kłócicie?
Umiecie przepraszać?
Panujecie nad emocjami podczas lub po kłótni?
Umiecie przepraszać?
Panujecie nad emocjami podczas lub po kłótni?
Ja nie lubię kłótni, rzadko się zdarzają, ale jeśli już się pokłócę to zaraz się z tym kimś godzę. :)
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie, jeśli spodoba Ci się mój blog możesz zaobserwowac, a z pewnościa się odwdzięczę. ♥
pinkk-rainbow.blogspot.com
śliczna ,a fotogeniczna osóbka <3 uwielbiamy cię!
OdpowiedzUsuńhttp://clarrieandcarrie.blogspot.com/2014/03/stereotypy.html#comment-form skom? ♥
Ja najczęściej kłocę się z rodzicami, ale ostatnio jest coraz lepiej :)
OdpowiedzUsuńhappiness-29.blogspot.com
śliczny wygląd bloga :) Co do kłótni to ja nawet często się kłucę , ponieważ z natury jestem trochę nerwus także no ;d Ale oczywiście jakoś nad tym panuję ;) Zapraszam
OdpowiedzUsuńhttp://pamietniknatalie.blogspot.com/
Też mam problemy z kłótniami, często nawet się nie kontroluję. Piękna buźka, szczególnie twoje oczy, uwielbiam taki kolor :) Ładny blog, te kolory. Uwielbiam róż. Ciekawie piszesz, będę tutaj zaglądać.
OdpowiedzUsuńpozdrawiam http://fanaforce.blogspot.com/
Oczywiście,że nikt nie lubi się kłócić,ale wtedy możemy wydusić z siebie to co trzymaliśmy w sobie od dawna.Prosto w oczy komuś wygarnąc,bądź ktoś nam.Wtedy najbardziej sie zmieniamy na lepsze.
OdpowiedzUsuńayshablogg.blogspot.com
Nie lubię się kłócić więc zwykle robię wszystko by załagodzić sprawę i nie doprowadzić do kłótni :D
OdpowiedzUsuńPozdrawiam serdecznie ^^
pusta-szklanka.blogspot.com
Dość rzadko się kłócę, i chyba umiem przepraszać.
OdpowiedzUsuńhello-dussy.blogspot.com