niedziela, 9 lutego 2014

Nocka!

Hej!

Z soboty na niedzielę byłam na nocce u przyjaciółki. Było świetnie. Chociaż nic nie robiłyśmy to i tak się nie nudziłyśmy. Najpierw 'obejrzałyśmy' Seks w wielkim mieście, ale w sumie to nie oglądałyśmy tego tylko gadałyśmy i oglądałyśmy filmiki na youtube. Nawet nie wiem o czym ten film jest haha. Potem pomyślałam, że mogłybyśmy obejrzeć Krainę lodu. Natalia mnie już dawno namawiała, ale nie byłam do tego przekonana. Jednak nie żałuję, że obejrzałam tą bajkę. Jest na prawdę godna polecenia. Później Natalia namówiła mnie żebyśmy obejrzały Dary Anioła. Ja wiedziałam, że zasnę bo zaczęłyśmy oglądać około 2, ale co tam. I zasnęłam chyba po 20 minutach. Podobno gadałam przez sen, więc musiało być zabawnie haha. Nie mamy żadnych zdjęć, bo ja nie chciałam robić.
                 
Mieliście tak kiedyś, że chcieliście pracować gdziekolwiek byle żeby mieć jakieś swoje pieniądze? Ja właśnie teraz tak mam. Nie mam jeszcze 16 lat, dlatego nie mogę pracować nigdzie oprócz rozdawania ulotek, a to raczej mi się nie widzi. Kolega przyszedł do mnie z propozycją żebym była konsultantką Oriflame. Może nie jest to do końca praca, ale pieniądze można zarobić, a się nie narobić. Stwierdziłam, że dobra w sumie nic nie ryzykuję, a może się udać coś zarobić. Zaczynam dopiero od wtorku chyba, więc spodziewajcie się notki o moich sukcesach w tej firmie.
         
A jak tam Wam minął weekend?Jesteście może konsultantkami/konsultantami? :)

14 komentarzy:

  1. Hei..
    Mój weekend? Super:)

    Napisałam już o Tobie w poście :) Teraz Twoja kolej ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo ładne zdjęcia ;) Moja koleżanka była konsultantką Oriflame przez dość długi czas i chwaliła sobie tą pracę ;)
    Obserwujemy? workandart.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  3. Mój weekend był świetny.
    Ładny blog.
    http://parkspati.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. Chciałbym gdzieś dorabiać, żeby mieć na jakieś własne przyjemności, ubrania, powodzenia!

    ►BLOG◄

    OdpowiedzUsuń
  5. swietny blog i bardzo ciekawe wpisy
    ZAPRASZAMY DO NAS
    http://crazy-moofos.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  6. swietny blog i bardzo ciekawe wpisy
    ZAPRASZAMY DO NAS
    http://crazy-moofos.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  7. Ładne zdjęcia,śliczne włosy ;3
    Zapraszam do mnie.

    http://joannasztramkowska.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  8. powodzenia w byciu konsultanką :)
    poklikasz w banner choies? daj znać, z góry dzięki, Mała Mi. :*

    OdpowiedzUsuń
  9. Wow, ale fajna miła praca ;)
    http://wikuuuus.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  10. Powodzenia życzę! :)
    pozdrawiam! ;3

    werooni.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  11. Życzę powodzenia w byciu konsultantką,
    ja nie zajmuję się tym :)
    Obserwuję i proszę o rewanż c;
    juliettexoxo.blogspot.com ♡

    OdpowiedzUsuń
  12. ja uwielbiam nocowania! wtedy jest tyle śmiechu i zabawy <3 ładnie wyglądasz! :)

    berrysmilee.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń
  13. Ja weekend spędzam z nauką ;c zero odpoczynku ;/
    obserwuję i proszę o to samo z Twojej strony :D

    http://chaselie.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń