Hej!
Dzisiaj przychodzę do Was z notką na temat silnej woli. Przydaję się ona, np. na diecie. Ja cały czas chcę przejść na dietę, ale nie mogę ze względu na to, że w ogóle nie mam tej silnej woli. Zawsze jak mam wolne to sobie ustalam wieczorem, np. że wstanę o 10 zjem coś, poćwiczę potem posprzątam i wyjdę gdzieś. Jednak zawsze wychodzi tak, że wstaję o 12, nie ćwiczę tylko siedzę na komputerze i coś oglądam.
O dziwo silną wolę można wyćwiczyć!
Oto kilka prostych sposobów, abyście mogli oprzeć się pokusie :)
- planuj to co będziesz robić, np. wieczorem, na następny dzień, itp,
- bądź pewny/a siebie
- odpocznij, wyśpij się, daj odpocząć swojemu umysłowi
- jeśli masz problem, np. z podjadaniem to zajmij się czymś co odciągnie od tego uwagę, ponieważ podjadanie jest efektem nudy
- pomyśl po co tak na prawdę, np. palisz jeśli to jest niezdrowe dla ciebie
Jak tam wasza silna wola? Potraficie sobie odmówić ulubionej rzeczy? Zgadzacie się z moją opinią?
Hej! Widzę, że zaczynasz blogowanie! :) Powodzenia. Miło czyta się to co napisałaś :) Zaobserwuję twojego bloga i mam nadzieję, że się odwdzięczysz :) Zapraszam!
OdpowiedzUsuńJeśli chcesz to możemy udostępnić swoje blogi w następnym poście który napiszemy. W sposób, że ja zaproszę do odwiedzenia twojego bloga a ty mojego ;) Jeśli tak chcesz to napisz u mnie!
http://beoptimisticccccc.blogspot.com/
spierdalaj.
OdpowiedzUsuńcudne zdjęcia! :)
OdpowiedzUsuńco powiesz na wspólną obserwację? :)
jucia-juucia.blogspot.com
Ja odkąd zaczęłam bigać, trenować to chyba znacznie poprawiła się moja systematyczność i też wzrósł poziom właśnie owej silnej woli :-)
OdpowiedzUsuń+obs i będę wpadać :-)
Usuńja już obserwuję, licze na ciebie c;
OdpowiedzUsuńhttp://wszystko-to-co-modne.blogspot.com/
Ooo .. moja imienniczka! :) Z moją silną wolą to tak różnie, bardzo dobre rady i ładne zdjęcia :)
OdpowiedzUsuńJeśli masz ochotę to może wspólna obserwacja?
Śliczny design *-* Bardzo podoba mi się Twój blog :)
Miłego wieczoru !
veniice.blogspot.com