środa, 22 stycznia 2014

Ferie!

HEJ!

Dopiero dzisiaj postanowiłam napisać o feriach, ponieważ wcześniej nie miałam czasu. Pewnie zastanawiacie się jakim cudem nie mam czasu. Otóż to jak pewnie większość osób w moim wieku chodzę późno spać co wiąże się ze spaniem do południa. Codziennie wychodzę z moimi znajomymi i wracam do domu koło 22. W nocy nie mam "weny" do pisania i tak jakoś nie mogę się zmobilizować. Ale obiecuję że teraz postaram się pisać systematycznie.


Niestety nie mam jeszcze żadnych zdjęć z ferii, ale postaram się zrobić i spodziewajcie się ich w kolejnych notkach. Pewnie się zastanawiacie co robię dzień w dzień tyle godzin z moimi przyjaciółmi. Spróbuję wam to krótko opisać:
-sobota- robiliśmy karpatkę która wyszła przecudna <3
-niedziela-niestety miałam występ chóru i nie mogłam spędzić tego dnia ze znajomymi
-poniedziałek-zrobiliśmy pyszny obiadek
-wtorek-w sumie to w ten dzień nie robiliśmy nic takiego nadzwyczajnego, jedynie oglądaliśmy film: droga bez powrotu 4, który okazał się najbardziej głupim filmem na świecie :)
Nie wiem do końca co będę robić w kolejne dni. Moje plany są zawsze spontaniczne.
Wiem jedynie że w jakiś dzień jeszcze raz będziemy robić obiadek, bo wyszło nam to rewelacyjnie i krówka która też na pewno wyjdzie świetna <3



Ogólnie to ferie mijają mi znakomicie, ale trochę za szybko :c . Mam nadzieję, że zrobię jeszcze coś szalonego aby je zapamiętać. Mam zamiar zrobić jeszcze jedną notkę o feriach, taką podsumowującą ferie 2014. Zrobię też dla Was kilka fotek.
Myślę że na dzisiaj starczy :)

A jak Wam mijają ferie? A może jeszcze ich nie macie? Piszcie w komentarzach :))))

6 komentarzy:

  1. No mi bardzo sympatycznie mijają ferie,ostatnio robiłam to samo co ty .. moze dlatego,że tobiłyśmy to razem xd
    Zapraszam do mnie :
    http://julliebloog.blogspot.com/
    :3

    OdpowiedzUsuń
  2. Mi super. Dzisiaj wyjazd do taty, do Gdyni. Potem Kraków i super <3

    OdpowiedzUsuń
  3. Mnie ferie mijają podobnie. Wczoraj piekłam babeczki, a dziś oglądam filmy. :)

    OdpowiedzUsuń
  4. mam ferie i jest bardzo fajnie

    http://Fidanzataa.blogspot.com--------------tutaj możesz dowiedzieć się więcej

    OdpowiedzUsuń
  5. Super blog jesteś śliczna , dodaje blog do swojej codziennej rutyny :)

    OdpowiedzUsuń
  6. + obserwuje + liczę na rewanż :)


    http://tutajkazdyjestwazny.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń