HEJ!
Dopiero dzisiaj postanowiłam napisać o feriach, ponieważ wcześniej nie miałam czasu. Pewnie zastanawiacie się jakim cudem nie mam czasu. Otóż to jak pewnie większość osób w moim wieku chodzę późno spać co wiąże się ze spaniem do południa. Codziennie wychodzę z moimi znajomymi i wracam do domu koło 22. W nocy nie mam "weny" do pisania i tak jakoś nie mogę się zmobilizować. Ale obiecuję że teraz postaram się pisać systematycznie.
-sobota- robiliśmy karpatkę która wyszła przecudna <3
-niedziela-niestety miałam występ chóru i nie mogłam spędzić tego dnia ze znajomymi
-poniedziałek-zrobiliśmy pyszny obiadek
-wtorek-w sumie to w ten dzień nie robiliśmy nic takiego nadzwyczajnego, jedynie oglądaliśmy film: droga bez powrotu 4, który okazał się najbardziej głupim filmem na świecie :)
Nie wiem do końca co będę robić w kolejne dni. Moje plany są zawsze spontaniczne.
Wiem jedynie że w jakiś dzień jeszcze raz będziemy robić obiadek, bo wyszło nam to rewelacyjnie i krówka która też na pewno wyjdzie świetna <3
Ogólnie to ferie mijają mi znakomicie, ale trochę za szybko :c . Mam nadzieję, że zrobię jeszcze coś szalonego aby je zapamiętać. Mam zamiar zrobić jeszcze jedną notkę o feriach, taką podsumowującą ferie 2014. Zrobię też dla Was kilka fotek.
Myślę że na dzisiaj starczy :)
A jak Wam mijają ferie? A może jeszcze ich nie macie? Piszcie w komentarzach :))))
No mi bardzo sympatycznie mijają ferie,ostatnio robiłam to samo co ty .. moze dlatego,że tobiłyśmy to razem xd
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie :
http://julliebloog.blogspot.com/
:3
Mi super. Dzisiaj wyjazd do taty, do Gdyni. Potem Kraków i super <3
OdpowiedzUsuńMnie ferie mijają podobnie. Wczoraj piekłam babeczki, a dziś oglądam filmy. :)
OdpowiedzUsuńmam ferie i jest bardzo fajnie
OdpowiedzUsuńhttp://Fidanzataa.blogspot.com--------------tutaj możesz dowiedzieć się więcej
Super blog jesteś śliczna , dodaje blog do swojej codziennej rutyny :)
OdpowiedzUsuń+ obserwuje + liczę na rewanż :)
OdpowiedzUsuńhttp://tutajkazdyjestwazny.blogspot.com/