HEJ!
Muzyka jest nieodłączną częścią mojego życia. Bez niej nie wyobrażam sobie mojego istnienia. Jest wśród nas praktycznie cały czas. W samochodzie, w domu, w szkole. Wyobrażacie sobie film albo spektakl w teatrze bez podkładu muzycznego? Ja nie. W ogóle życie bez muzyki? To by było stras
Pewnie się zastanawiacie czego ja słucham. Na ogół słucham rocka lub metalu, ale zdarza mi się ostatnio coraz częściej słuchać popu. Tak z metalu czy z rocka to słucham, np. Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, AC DC, itp. a jeśli chodzi o pop to, np. Birdy, James Arthur i pojedyncze piosenki innych wykonawców.
Stwierdziłam, że napiszę ten post żebyście mogli mnie lepiej poznać. Wydaję mi się, że jest to potrzebne.
Lubię też niektóre piosenki z innych gatunków muzyki, ale to są naprawdę pojedyncze utwory.Nie wiem czy znacie zespoły, których słucham, bo są to chyba mało znane kapele, ale ja bardzo je lubię.
A to takie moje zdjęcie z gitarą. Buziaczki :*
Muzyka jest nieodłączną częścią mojego życia. Bez niej nie wyobrażam sobie mojego istnienia. Jest wśród nas praktycznie cały czas. W samochodzie, w domu, w szkole. Wyobrażacie sobie film albo spektakl w teatrze bez podkładu muzycznego? Ja nie. W ogóle życie bez muzyki? To by było stras
Pewnie się zastanawiacie czego ja słucham. Na ogół słucham rocka lub metalu, ale zdarza mi się ostatnio coraz częściej słuchać popu. Tak z metalu czy z rocka to słucham, np. Metallica, Led Zeppelin, Deep Purple, AC DC, itp. a jeśli chodzi o pop to, np. Birdy, James Arthur i pojedyncze piosenki innych wykonawców. Stwierdziłam, że napiszę ten post żebyście mogli mnie lepiej poznać. Wydaję mi się, że jest to potrzebne.
Lubię też niektóre piosenki z innych gatunków muzyki, ale to są naprawdę pojedyncze utwory.Nie wiem czy znacie zespoły, których słucham, bo są to chyba mało znane kapele, ale ja bardzo je lubię.
A to takie moje zdjęcie z gitarą. Buziaczki :*

Ja też uwielbiam grać na gitarze!
OdpowiedzUsuńhttp://zuuzablog.blogspot.com/ zapraszam do mnie
birdy jest super.
OdpowiedzUsuńhttp://julkkaxx.blogspot.com/ - wpadniesz? Zaobserwujesz? z chęcią się odwdzięczę. :)
Pozdrawiam
Też lubię birdy *__*
OdpowiedzUsuńhttp://izilleys.blogspot.com/