To mój pierwszy post, dlatego nie będzie on idealny, ale postaram się najlepiej jak umiem.
Więc trochę o mnie. Jestem Ola, mam 14 lat. Lubię grać na gitarze w sumie robię to już około 6 lat, lubię też śpiewać. Niestety śpiewam tylko w szkolnym chórze, ale sprawia mi to wielką przyjemność. Od niedawna biegam, ale teraz niestety z powodu brzydkiej pogody na razie muszę przestać. Mam nadzieję, że niedługo pogoda się poprawi. Bardzo lubię pływać i kiedyś kochałam jeździć na koniach, ale z braku pieniędzy i czasu nie mogę tego kontynuować. Lubię czytać, ale nie jest to moje jakieś zainteresowanie. Nie czytam regularnie, robię to tylko jeśli jakaś książka przypadnie mi do gustu.
No to może teraz o mojej osobowości. Jestem raczej miła. Lubię poznawać nowe osoby, ale rzadko to robię, bo jestem dosyć nieśmiała. Jest to mój słaby punkt. Szybko się denerwuję i zawsze jak ktoś na mnie
krzyczy to chce mi się płakać.
Czemu postanowiłam zacząć pisać bloga? Myślę, że trochę z nudów, a trochę z ciekawości jak to jest.
Nie mam jakiś żadnych inspiracji blogowych, ponieważ nie interesuję się tym zbytnio. Mam nadzieję, że nie znudzi mi się to za szybko i że moje notki będą ciekawe i regularnie dodawane.
Jak na pierwszy raz to chyba wystarczy. Buziaczki :*
Bardzo dobrze piszesz no zapraszam do mnie hhahahahaha http://julliebloog.blogspot.com/
OdpowiedzUsuń