Hej!
Postanowiłam, że napiszę post o moich włosach. Kocham je i nie wiem czy kiedykolwiek je zetnę. Myślę, że bym tego żałowała.
Najbardziej chcę się skupić na pielęgnacji. Pierwszą oraz chyba najważniejszą rzeczą jest szampon jakiego używam. Nie mam jakiegoś jednego ulubionego i nie robi mi to różnicy jakim myję. Aktualnie używam szamponu z Timotei. Jest dobry i bardzo wydajny.
Używam odżywki z Elseve. Moim zdaniem jest dobra, widać różnice przed i po użyciu jej. Nie jest bardzo droga kosztuje koło 10 zł, ale nie jest też bardzo wydajna i dość szybko się kończy.
Kolejnym produktem, którego używam do pielęgnacji włosów jest oleje arganowy. Jest dosyć drogi, bo buteleczka 30 ml kosztuje 30 zł, ale moim zdaniem jest rewelacyjny i na prawdę się opłaca. Jest bardzo,bardzo wydajny. Nie wiem gdzie można go kupić, bo ja go kupiłam bezpośrednio od mojej fryzjerki.
Olejek arganowy to jest coś w stylu jedwabiu do włosów, ale nie przeciąża ich i co najważniejsze nie przetłuszcza.
Olejek arganowy to jest coś w stylu jedwabiu do włosów, ale nie przeciąża ich i co najważniejsze nie przetłuszcza.
Ostatnią już rzeczą jest ochrona do włosów przed wysoką temperaturą. Na razie nie mam opinii co do tego produktu, ponieważ dostałam ją na święta od mamy, więc również nie wiem ile kosztuję. Jak dotąd sprawdza się dobrze. Jest to mój pierwszy tego typu produkt, ponieważ dopiero od niedawna zaczęłam prostować włosy.




Chciałabym mieć takie włosy. Jestem w trakcie zapuszczania. Ja Ci osobiście polecam szampony Syoss te w czarnych buteleczkach, mają ładny zapach, są wydajne i włosy się tak szyko nie przetłuszczają.
OdpowiedzUsuńobserwuję: gabuunia.blogspot.com
dzięki :D miałam już kiedyś ten szampon, ale nie pamiętam jego działania. na pewno niedługo kupie :))
UsuńMasz wspaniałe włoski :)
OdpowiedzUsuńhttp://ggaabii.blogspot.com/
Śliczne włosy zazdroszczę ci ich bo ja mam krótkie musiałam je obciąć bo były bardzo zniszczone
OdpowiedzUsuńZAPRASZAM DO MNIE
http://cukki-cukkii.blogspot.com/
OBSERWUJE I CZEKAM NA REWANŻ
jeju masz cudowne włosy! blagam Cię nie prostuj ich, bo zniszczysz! moje może teraz też miałyby taką długość, ale prostowałam je przez prawie 2 lata i co miesiąc musiałam chodzić je podcinać, aż w końcu miałam je porozdwajane na długości kilku/kilkunastu centymetrówm jak nie więcej i byłam wręcz zmuszona ściąć je do ramion ;C teraz całkowicie odstawiłam prostownicę i czekam, aż włosy odrosną.
OdpowiedzUsuńObserwuję już od dawna ;*
http://everythingandnothinng.blogspot.com/
Piękne włosy, zazdroszczę <3
OdpowiedzUsuńZapraszam do mnie c:
komentarze zawsze mile widziane ♡♡
www.juliaszymanczyk.blogspot.com
Bardzo podoba mi się twój blog, choć chyba ci to już parę razy pisałam ;) chciałam cię nominować do LBA. co ty na to? szczegóły u mnie =)
OdpowiedzUsuńhttp://niezbedna-dawka-linkinpark.blogspot.com/
Masz bardzo ładne włosy,podoba mi się tówj kolor ;) A co do pielęgnacji ja myję dwa razy szamponem od Ziaji na włosy przetłuszczajace się i nie przetłuszczają się zbyt szybko :)
OdpowiedzUsuńObserwujemy wzajemnie? Ja już obserwuję ^^ asiuulablog.clogspot.com
Masz śliczne włosy, ale jakoś nie przypadł mi do gustu ich kolor, stawiam na ciemne :D
OdpowiedzUsuńnataa-liiaa.blogspot.com
pisałaś o wspólnej obserwacji - jestem na tak :)
OdpowiedzUsuńpiękny kolorek włosków !
Śliczna jesteś, cudowne włosy *_*
OdpowiedzUsuńObserwuję :*
http://milenaabloog.blogspot.com
Śliczne włosy!
OdpowiedzUsuńObserwujemy?
http://xoprimaxo.blogspot.com/
Piękne masz włosy. Ja ostatio bardziej zaczęłam dbać o włosy i testuję różne szampony :)
OdpowiedzUsuńBoziu ,rzeczywiście masz cudne włosy *.*
OdpowiedzUsuńJa mam niestety brzydkie siano ;<<
Ale właśnie zaczęłam dbać o nie ,więc może je odratuje ;>
Obserwuje <33
http://szklanna.blogspot.com/