HEJ!
Jak Wam mija zima? Mi nawet dobrze. Ostatnio napadało trochę śniegu. Nie wiem jak Wy ale ja nie za bardzo lubię śnieg. Jest mokry, zimny i nieprzyjemny. Ma on też swoje plusy. Jest bardzo ładny i można zjeżdżać na sankach. Niby jestem na to 'za stara' ale jednak ciągnie mnie do tego cały czas. Miałam ostatnio iść na sanki, ale wydaję mi się, że wciąż nie ma go wystarczająco dużo,a poza ty wiecie jak to jest... nie ma z kim. Myślę że jak napada go jeszcze więcej to uda mi się kogoś namówić.
Jak widzicie na zdjęciu mam duży ciepły sweter. To jest kolejny plus zimy. Kocham takie swetry, bluzy itp. Wiem że nie są one piękne ale za to jakie wygodne i milusie.
Jednym z moich ulubionych zajęć w zimę jest siedzenie wieczorem przy laptopie, oglądanie jakiegoś serialu lub filmu przy gorącym kakałku lub herbatce.
Niestety w moim pokoju w tą porę roku zawszę jest baardzo zimno. Mam zabudowany kaloryfer i nie mogę nim tak często operować, ponieważ żeby zmniejszyć lub zwiększyć temperaturę muszę odsunąć całe biurko ,a że jestem leniwą osobą to po prostu mi się nie chce i wolę przykryć się kocem.
Kiedy byłam mała to zawsze lubiłam wstawać koło 5,6 i patrzeć na pięknie ozdobione płatkami śniegu drzewa i ulice, które nie były jeszcze całe czarne od jeżdżących samochodów.
Ogólnie to nawet lubię zimę to zależy od pogody, ale i tak milion razy bardziej wolę lato.
A Wy lubicie zimę czy może inną porę roku? Co kojarzy Wam się z zimą?
śliczne zdjęcia , zaobserwowałam cię :*
OdpowiedzUsuńa jak chcesz żebym cię zaobserwowała z dwóch kont to polub fanpage : https://www.facebook.com/pages/S%C5%82odkies%C5%82odkieczary/508516302558214
i daj znać w komentarzu u mnie : )
slodkieslodkieczary.blogspot.com
Śliczny sweterek ;) Podbija Ci oczy :))
OdpowiedzUsuńObserwuje i zapraszam do mnie <3
http://swiatjodi.blogspot.com/
ciekawy blog :)
OdpowiedzUsuńzapraszam: MÓJ BLOG-KLIK
Proszę nie pisz że mnie obserwujesz skoro tego nie robisz, sprawdzam wszystkie takie komentarz. (Jeśli się pomyliłam to przepraszam, ale nie sądzę.)
OdpowiedzUsuńA i nie obserwuje osób dlatego że mnie obserwują tylko dlatego że spodobał mi się ich blog.
przepraszam. zapomniałam dodać. już zaobserwowałam :))
UsuńNienawidzę zimy lae kocham wiosnę i lato
OdpowiedzUsuńZapraszam:
http://fashion-this-is-it.blogspot.com/
Może was coś zainteresuję?
Tez nie lubie zimy ; x Stanowczo wole lato i cieplo *-*
OdpowiedzUsuńNa szczescie u mnie sniegu nie ma ; D Czasami nawet 9-13 stopni ale zimniej tez jest ; <
Poklikasz u mnie ? Z góry dziekuje ;*
Pozdrawiam , Ilona
http://kissmeifyouwant.blogspot.co.uk/